توسکا | Tooska

.....بخش درباه ما ......

معرفی شرکت

شرکت فرآوری سبوس مازند در سال 1385 با هدف روغنکشی از دانه های روغنی خاص نظیر کنجد، جوانه ذرت، سبوس برنج و تخم کتان و همچنین روغنکشی از سایر دانه های روغنی (سویا ،کلزا و آفتابگردان) با ظرفیت سالانه 15000 تن مصرف دانه احداث گردید.همزمان با احداث واحد روغنکشی، جهت توسعه بازار عملیات احداث واحد های تصفیه  و بسته روغن های خوراکی سلامت محور با ظرفیت سالانه 20000 تن انجام پذیرفت. کیفیت منحصر به فردمحصولات تولیدی  این شرکت زمینه ساز همکاری با برندهای برتر داخلی و خارجی نظیر مازولا،دلیزیو، اویلا، فامیلا ،زراویل، تک ماکارون و….. شده است.

 

برند توسکا

برای تمام سلیقه های آشپزی، توسکا به شما کمک میکند تا لحظاتی به یا ماندنی در کنار خانواده و دوستانتون تجربه کنید.
توسکا در زمان معرفی خود در سال 1385 با تنوع بینظیر انواع روغن های خوراکی سلامت محور در طرز تهیه غذا و طعم آن تحولی بزرگ ایجاد کرده است.توسکا جز برندهای پیشرو در صنایع غذاییست که در سبد کالایی خود تمامی محصولات روغنی سلامت محور را عرضه میکند.
نواوری های اخیر توسکا منجر به تولید محصولات ترکیبی متنوع مانند روغن های بر پایه ذرت نظیر ذرت آفتاب ، ذرت کانولا و نیز تولید روغن سرخ کردنی شفاف حاوی کنجد شده است که این امر محصولات توسکا را به یکی از مناسب ترین گزینه ها در آشپزی برای مصرف کنندگان تبدیل کرده است. توسکا تنوع به ارمغان میاورد: از پخت و پز تا چاشنی سس و سالاد  از رسپی های سنتی تا فرنگی، از سالاد های ساده تا یک شام کامل خانگی ……توسکا همچین ترکیبی ست که با سبک اشپزی شما سازگار است.

این شرکت طی سالیان متوالی مفتخر به دریافت تندیس های صنعتگر نمونه، حامی برتر حقوق مصرف کننده و نشان برتر کیفیت از سازمان های صنعت، معدن و تجارت و اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان می باشد. همچنین طی سالهای اخیر این شرکت موفق به اخذ گواهی نامه های بین المللی معتبر در زمینه های  سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 ، سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی ISO 22000:2018 ، آنالیز کنترل نقاط بحرانی( (HACCPو رسیدگی به شکایات مشتریان ISO 10002:2018  گردیده است.

ماموریت ما

شرکت فرآوری سبوس مازند با چشم انداز حضور موثر در بازارهای داخلی و بین المللی با هدف ارتقا سطح کیفی و تنوع محصولات در بخش صنایع تولیدی و تبدیلی  انواع روغن های خوراکی  دانه های روغنی خاص نظیر کنجد، جوانه ذرت، سبوس برنج و بذر کتان با شعار محصول سالم تر، جهانی شادتر در سال 1385 احداث و راه اندازی گردید . این شرکت  با تاکید بر همراستایی  فعالیت های تولیدی و تجاری  به پشتوانه تولید محصولات” سلامت محور”  در مسیر توسعه پایدار گام برداشته است.

ماموریت ما پیشتازی در تولید و توسعه روغن‌های خوراکی سلامت محور است

چشم اندازها

شرکت فرآوری سبوس مازند به عنوان متخصص در حوزه تولید  ، تصفیه و بسته بندی روغن های خوراکی  سلامت محور فعالیت می کند. هدف ما  دسترسی ساده و با کیفیت روغن خوراکی با بی نظیر ترین قیمت به دست آشپزهای حرفه ای حرفه ای در سرتاسر ایران است. ما این مهم را مدیون تجربه و دانش فنی متخصصان خود  در تمامی سطوح سازمانی هستیم. تخصص فنی و رویکرد علمی منحصر به فرد به ما امکان کنترل همه جنبه های تولید روغن  های گیاهی با تنوع  گوناگون را می دهد. ما به طیف گسترده محصولات خود افتخار میکنیم و این به طور مستقیم با  رضایت مشتریان ما  در ارتباط  است.
ما مشتریان خود را بخشی از خانواده ی توسکا  می دانیم و در نگرش  نسبت به  بهبود مستمر  خدمات در تمامی سطوح  تولید،عرضه محصول و رسیدگی به صدای مشتریان پیشتازیم.

  کیفیت در سازمان ما  یک مفهوم واحد دارد  و  آن  “رضایت مشتری”  است .

تن ظرفیت تولید
0
سال تاسیس
0
واحد تخصصی
0

برخی از واحد های تخصصی

واحد روغنکشی، پرس گرم  ( Hot Pressing Unit

واحد روغنکشی ، اکسترکشن ( Extraction Unit)

واحد تصفیه (Refinery Unit)

واحد تولید پت (Blow Molding Unit)

واحد بسته بندی (Packaging Unit)

مشتریانی که افتخار همکاری با آنان را داشته‌ایم‌